בר גלידות לאירועים חדשני לאירוע. עגלות גלידה טריות, נקיות, בשלל צבעים וטעמים ניידות לכל אירוע בין אם הוא בגן, אולם אירועים, בחצר ואפילו בתוך הבית!

אירועים בעידן הנוכחי הפכו
למשימה לא פשוטה, משום שכל בעל אירוע מעוניין לשלב באירוע שלו כמה שיותר אטרקציות ייחודיות, שיגרמו לאירוע שלו להיות משובח ונעלה מיתר האירועים המופקים ברחבי המדינה ובטח כאשר מדובר על אירועים של מקורבים לו בהם ביקר בשנים האחרונות.

בעל האירוע אשר רוצה לגרום לאורחים לדבר על האירוע שלו ימים רבים לאחר סיומו, נוהג לחשוב ולברר אודות שילובים מעניינים באולם או בגן האירועים שילובים לא טריוויאליים ולא נדושים ועל כן אנו עדים להצלחת עגלות הגלידה אשר תופסות תאוצה בעידן הנוכחי.
עגלות הגלידה מתאימות לכל אירוע בין אם זהו אירוע משפחתי , אירוע עסקי, תערוכות כנסים בריתות, בר מצווה ועוד.

בר גלידות לאירועים

 

צבעים מרהיבים שמושכים את האורחים בבר גלידה לאירועים

דוכני גלידה לאירועים הן ניידות, כך שניתן להוביל אותן לכל מקום בו אתם עתידים להפיק את האירוע שלכם. ברחבת האולם או בגן האירועים ניתן להציב את העגלה כך שתהיה נגישה לכל אורח בכל זמן נתון.

מהרגע בו החלטתם לשלב את עגלת הגלידה בגן או באולם אירועים, אתם צרכים לקחת בחשבון שכל האורחים יתרכזו קרוב לעגלה, משום שאיכות וטעם הגלידה לא תאפשר להם לוותר על התענוג.
את הגלידות אשר מייצרים בעגלה, מרכיבים ממספר צבעים מרהיבים אשר מושכים את העין ומפעילים את חוש הטעם, עוד לפני שהכפית או הלשון טועמים את האיכות.

טריות ואיכות

אין כמו טיב וטריות ועל כן אנו בדוכני מזון לאירועים מכינים את הגלידה במקום, כך שגם האורחים יכולים לראות כיצד מיוצרות הגלידות ואם זה לא מספיק, אנו בעגלות הגלידות בוחרים להשתמש בחומרי הגלם המובילים בתחום, על מנת שהאיכות תעלה על כל דמיון.

כל הגלידות המיוצרות הן מקוריות, כך שהאורחים יפגשו לראשונה בטעמים שהם טרם חוו והגלידה כשלעצמה תיצור חוויה בלתי נשכחת, אשר תקושר באופן ישיר לאירוע שלכם ותעצים את איכותו.
טעמים חדשים של פירות קיציים וחורפים, גלידות כשרות, פרווה או חלבי, בהתאם לבחירתכם והחשוב מכל זו האיכות הנמסה בפה, כזו שגורמת לחוויה בלתי נשכחת ומעוררת חושים.

שרות , איכות, ניקיון וטריות

ארבעת המרכיבים הנ"ל, הם שהופכו את עגלות הגלידה שלנו למבוקשות בכל אירוע. החשיבה המקורית לשלב באירוע עגלות גלידה מהן יכולים ליהנות כל האורחים, השרות והאדיבות של מפעיל העגלה, איכות הגלידות ומגוון הטעמים, העובדה שהגלידות מיוצרות באותו היום והניקיון עליו מקפידים העובדים, הם שמשאירים כל לקוח מרוצה ומעלים במדרגה את רמת האירוע שלו.

משום שכל בעל אירוע מקפיד על ייחודיות באירוע הפרטי שלו, מכונות הגלידה מתאימות ככפפה ליד, הן מציעות גם מקוריות , גם ייחודיות, טעם משובח ואולי החשוב מכל הן מעלות חיוך על פניו של כל אורח אשר טועם את הגלידה אותה אנו מחלקים, בעגלה שמעוצבת גם היא בהתאם לטיב האירוע שלכם.

אם אהבתם אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר על מנת לקבל עוד פרטים על בר גלידות לאירועים !