בר שייקים לאירועים

בר שייקים הוא תוספת קטנה – גדולה לכל אירוע. הר שייקים מעוצב, בריא ואיכותי, מחברת קייטרינג מקצועית, יהיה עוד דבר קטן שיהפוך את האירוע שלכם לחד פעמי.

עונת החתונות מגיעה לשיאה בחודשי הקיץ החמים, ומה יותר מושלם לאירוע בחום הכבד מאשר בר שייקים צונן ומרענן? בר שייקים יכול להפוך כל הפקת חתונות בטבע או באולם שמחות לחווייה של ממש, לגרום לאורחים ליהנות מהאווירה המדהימה שמסביב תוך שהם טועמים טעמים אקזוטיים ומרעננים, ולהיות עוד בורג קטן בתוך המכונה האדירה שמרכיבה את האירוע החלומי אותו אתם מתכננים ושבו אתם משקיעים כל כך הרבה זמן ומרץ.

הטעם הוא לא הכל כשמדובר בבחירת בבר שייקים לאירוע שלכם. את הסלטים לשבת את לא תמיד בוחרים על פי קונספט אסטתי בלבד, אך בבחירת בר שייקים מדובר בסופו של דבר בבחירה אסתטית לא פחות מאשר בחירה קולינרית. חברת קייטרינג מקצועית המתמחה בהקמת בר שייקים תוכל להפוך את האירוע הבא שלכם לצבעוני יותר, טעים יותר, מרשים יותר וגם בריא יותר.

מה אתם בעצם מקבלים?
שייקים יכולים להיות מבוססים חלב, מים, סויה, תפוזים ועוד. חברת קייטרינג מקצועית תדאג לכך שבר השייקים באירוע שלכם יהיה מגוון ומזמין. האפשרויות הן רבות מאוד, ויכולות לכלול שייקים שמורכבים מפירות או ירקות ולפעמים גם משילוב ביניהם.

דוכני אוכל לאירועים עם בר שייקים איכותי יציעו לאורחים שלכם להרכיב שייקים מבננות, תפוזים, תפוחים, אפרסקים, אגסים, מלונים, אביטיחים, דובדבנים, מנגו, אננס, רימונים, תות, שזיפים, תמרים, קיווי, שזיפים, ועוד אינספור פירות וירקות אקזוטיים, טרופיים, נדירים, ומאכלים שהאורחים שלכם בטח לא אוכלים בכל יום.

החוויה הקולינרית שבשתיית שייק פירות טרופיים תמיד מעלה חיוך, גם למי שנהנה משתיית השייק וגם למי שמכין את השייק. אננס, מנגו, קוקוס ועוד פירות טרופיים רבים ומגרים לא פחות, על בסיס חלב, מים או תפוזים, ובקיצור כל שייק טרופי שאתם בעצם רוצים.

עמוק בפנים כולנו בסופו של דבר ילדים שנהנים מהדברים הקטנים של החיים, ומה יותר מהנה משייק פירות טרופיים, במיוחד אחרי סאשן של קפיצות וריקודים.

איך לבחור חברת קייטרינג איכותית?
בין אם אתם בוחרים חברת קייטרינג לאירוע הבא שלכם או חברת קייטרינג למפעלים לחודשי הקיץ החמים, דוכן שייקים הוא רק אחד המרכיבים עליהם יש להסתכל כשניגשים לבחור את חברת הקייטרינג לאירוע הבא שלכם. בכל הנוגע לדוכן השייקים, מומלץ לברר מה כמות הפירות שמציעה חברת הקייטרינג ומה מגוון הפירות שהם מציעים. אם כבר לשלב דוכן שייקים באירוע שלכם, הדבר האחרון שאתם רוצים זה אורח שמתאכזב כי לא היו את התמרים שהוא כל כך אוהב בשייק.

מעבר לפירות הרגילים, וודאו מול חברת הקייטרינג שהיא משלבת בבר השייקים שלה פירות יבשים ואגוזי מלך, אגוזי פקאן, שקדים, וכל תוספת מעניינת אחרת עליה אתם יכולים לחשוב. בנוסף, קחו בחשבון שלא כל האורחים שלכם צורכים חלב, לכן מומלץ לדאוג להם לאלטרנטיבה ולוודא שחברת הקייטרינג מספקת גם חלב סויה, חלב קוקוס, וחלב עיזים למי שמעדיף.

עוד דבר שמומלץ לוודא הוא האם חברת הקייטרינג מספקת כוסות חד פעמיות או כוסות זכוכית? גם צורת ההגשה היא לא מובנת מאליה. הדבר באחרון שאתם רוצים זה לגלות באירוע עצמו שהאורחים שלכם מסתובבים עם כוסות פלסטיק שקופות, חד פעמיות שמוציאות את כל השחק מהשייק.

מחפשים שירותי קייטרינג, הסעדה לחברות או בר שייקים לאירוע הבא שלכם? חברת קייטרינג והסעדה מקצועית תשמח לסייע לכל בכל שאלה ובכל בקשה.