דוכן קינוחים לאירועים

הקינוח הוא אחד החלקים החשובים בארוחה ויש לא מעט שיגידו שאפילו החשוב בהם. הקינוחים, ממש כמו הארוחה כולה, צריכים להתאים לסגנון האירוע, לאורחים ובאופן כללי לאווירה שרוצים ליצור. אמנם הקינוחים הם מתוקים בגדול, אך ניתן לקחת אותם לסוגים שונים של טעמים- טעם פירותי או שוקולדי יותר, סגנון קיצי מרענן או חורפי ומפנק. כאשר תפנו אלינו לסוויטבר נפתח בפניכם אפשרויות שונות של דוכני קינוחים לאירועים שאנו מציעים. אצלנו תראו כי קינוח אינו רק פרוסת עוגה אלא יכול להיות מגוון וייחודי הרבה יותר.

כל אירוע והקפה שלו

אחד הסוגים הפופולאריים של דוכני קינוחים לאירועים הוא דוכן קפה ומאפה. בדוכן זה יקבלו את פניכם בריסטות אשר הכנת קפה בדיוק על פי טעמכם היא ההתמחות שלהם. בדוכן זה יפנקו אתכם ואת האורחים בכל סוגי הקפה האפשריים, מקפה שחור פשוט דרך אספרסו ועד קפה לטה, מקיאטו, קפוצ'ינו, מוקצ'ינו וגם שוקוצ'ינו. אוהבי התה ימצאו בדוכן זה גם שלל חליטות עם עלי נענע, מקלות קינמון ולימון. לקיץ ישנו גם אספרסו על בסיס קרח ולחורף שלל משקאות המחממים מבפנים כמו סיידר או שוקולטה. אל אלה מצטרפים סוגי מאפה שונים.

ארץ טרופית יפה

לעומת דוכן הקפה בעל המראה החורפי והאירופאי יותר, אנו מציעים גם דוכן שייקים. רק המראה של השייקים הצבעוניים עם הפירות הטרופיים כמו האננס או הבננה שיקשטו את הדוכן יקחו אתכם ואת האורחים לאי טרופי שטוף שמש. ליצ'י, בננות, אננס או תותים הם השחקנים הראשיים בדוכן הזה ואין ספק שזהו דוכן קלאסי ליום קיץ חם.

צמר גפן או שערות סבתא?

יש את אלה יקראו לו שערות סבתא ויש את אלה שיקראו לו צמר גפן מתוק. על דבר אחד אי אפשר להתווכח- זהו כיף אמיתי לאכול אותו והוא מחזיר את כולם לילדות. דוכן המציע שערות סבתא ופופקורן הוא דוכן שיעשה הרבה שמח בכל אירוע. לאירוע המיועד לנוער וילדים זהו דוכן מתאים במיוחד אך גם לאירוע בו רוצים לשדר אווירה שמחה, פתוחה ולא רשמית כמו בערב חברה שאמור לשבור את שגרת העבודה הלחוצה.

פינוקים מתוקים מרחבי העולם

ופל בלגי, קרפ צרפתי, צ'ורוס ספרדי או פנקייק הולנדי? את כל אלה ועוד תוכלו לקבל אצלנו. דוכן הופל הבלגי הוא אחד הדוכנים הפופולאריים המתאימים לסוגים שונים של אירועים. הצ'ורוס הספרדי, הבצק אותו טובלים בסוכר, קינמון או שוקולד נמס הוא אטרקציה מיוחדת ולא שגרתית. גם דוכן גלידה, דוכן מוזלי לחובבי הקינוחים הבריאים או דוכן סחלב למעוניינים בטעם אוריינטלי הם דוכנים שאנו מציעים. הקינוחים כבר מזמן אינם רק העוגות שכולנו מכירים. הם פרשו כנפיים ומגיעים מכל רחבי העולם והגיוון הוא רב.

דוכני קינוחים לאירועים

עוד מהשירותים שלנו: