הטרנד החם של אירועי קיץ 2017 – דוכני מזון .

אוכל – טעם החיים ! אוכל טוב הוא אחד מהנאות החיים אן ספק , הוא מחבר בין אנשים ויוצר עולם נעים וטוב יותר.

דמיינו לעצמכם אירוע ללא אוכל, נכון שזה פשוט לא נתפס ?! אז כדאי לכם להכיר את הטרנד החם של קיץ 2017 .

דוכני מזון בהתאמה אישית לכל אירוע

דוכני מזון בהכנה במקום הם ללא ספק הטרנד החם באירועים היום , דוכני מזון יכולים להתאים לכל אירוע מימי הולדת , ימי גיבוש , ערב חברה ועד לאירוע חינה , חתונות בר מצוות ועוד .

דוכני המזון הם דוכני ם דקרוטיביים המופעלים ע"י אדם אחד או שניים שמכינים את האוכל במקום לדוג' : אם מדובר בדוכן המבורגר יש על דוכן המזון פלאנצ'ה עליה יצלה ההמבורגר , קערות עם ירקות טריים שנחתכים במקום , רטבים ולחמניות טריות . ההמבורגר נבנה על המקום וכך כל אורח מקבל המבורגר בהזמנה אישית שנצלה עבורו באותו רגע .

 

טריות זה שם המשחק

בדוכני המזון שמים דגש רב על טריות האוכל , טריות של המרכיבים תעשה את ההבדל בין מנה טעימה למנה פחות מוצלחת . הירקות שנחתכים במקום , הבשר שנצלה עבור כל אורח במיוחד הם המפתח לאוכל טעים . אף אחד לא היה רוצה לקבל המבורגר קר / ירקות שעמדו לאורך כמה שעות וכבר איבדו את טעמם .

 

כיום ניתן לשכור שירותי דוכני מזון לכל אירוע , ובהתאמה אישית לבעל האירוע ולאורחים : ישנם מגוון רחב של דוכני מזון לדוגמא : דוכן תפוח אדמה מוקרם, סנדויץ טוניסאי,דוכן פלאפל,בורקס טורקי, דוכן סביח, דוכן נקניקיות בלחמניה, פיצות ופוקאצות, דוכן שווארמה, דוכן המבורגר ועוד

כמו כן ניתן לשכור דוכני קינוחים מדהימים כדי לסיים את האירוע עם טעם מתוק בפה .

 

השכרת ציוד לאירועים

אם אתם שוכרים דוכני מזון כנראה שהאירוע שלכם הוא אירוע אלטרנטיבי , אירוע בו כל הפרטים הם לשיקול דעתכם הבלעדית . באירועים מסוג זה גם הציוד קרי שולחנות , כסאות , כלים ועוד הוא בהתאמה אישית לצרכים ולסגנון שלכם .

תוכל להשתמש בשירות השכרת אוהלים לאירועים , בתוך האוהל ניתן לשים את דוכני המזון , ישנם אוהלים שיוכלו לאכלס עד 1000 איש בקלות . האוהלים הם אוהלים גבוהים עם חלונות אוורור .

חברת השכרת ציוד לאירועים תספק לכם את כל מה שדרוש לאירוע . תוכלו לשכור כסאות ושולחנות , כלים , פינות ישיבה ועוד . הציוד כמובן יגיע עד אליכם שהוא נקי ומוכן לשימוש וייאסף מכם לאחר האירוע .

לאירוע מושלם כדי לבחור בחברת השכרת ציוד לאירועים מקצועית שתוכל לספק לכם ציוד ראוי לשימוש .